Urychlíme růst
vašeho podnikání

Hledám investoraVíce informací

Přinášíme vášeň, know-how a finanční prostředky společnostem s potenciálem růstu ve střední Evropě i dalších zemích.

Podporujeme projekty s doposud neodhalenou přidanou hodnotou. Hledáme mladé nebo začínající firmy, jejichž růstové možnosti pomáháme naplňovat nejen přímými investicemi, ale také posilováním manažerských týmů a trpělivou poradenskou prací našich  odborníků.

Vytváříme vysokou přidanou hodnotu nejen podnikatelským projektům, ale také investorům hledající nové růstové možnosti pro svůj kapitál. Věříme, že střední Evropa je regionem, kde se snoubí talent a technické schopnosti lidí s nadprůměrnou chutí uspět.

S námi budete silnější

Aby splnily sny svých zakladatelů, dříve nebo později téměř všechny společnosti potřebují externí pomoc. Ať už se jedná o kapitál, posílení managementu nebo nové know-how.

Pokud váš byznys stojí na podobném rozcestí, věřte, že s námi budete silnější. Máme zdroje i znalosti, které pro svůj růst potřebujete. Hledáme a nabízíme investiční příležitosti typu Seed, Post Seed a Round A. Zajímá vás, jak vám můžeme být prospěšní? Pojďme si o tom promluvit.

Venture capital

Uvedli jste v život svůj podnikatelský záměr a přemýšlíte jak ho dostat na další úroveň? Máte už první zákazníky, ale potřebujete investora a silnější management, abyste mohli opravdu vyrůst? Právě od toho jsme tady my.

Seed / Post Seed Investice

Typicky investice ve výši desítek tisíc až 1 milion euro do začínajících firem v ranné fázi vývoje. Tyto investice uskutečňujeme typicky kapitálovým vstupem do společnosti.

Round A / Series A

Investice v řádech milionů eur do společností s již prověřeným obchodním modelem a zkušenějším managementem. Větší investici odpovídá zpravidla i větší podíl na společnosti získaný při našem kapitalovém vstupu.

Dostaneme vás
na vyšší
úroveň

Potkejme se

Máte smysluplný projekt, který již funguje a generuje příjem? Abyste ho posunuli na další úroveň, budete dost možná potřebovat pomoct.

Máme zkušenosti s nastartováním růstu firem, jako je ta vaše. Máme síť byznys kontaktů i stabilní tým odborníků, který je schopen akcelerovat váš růst. Přeneseme vás bezpečně přes překážky všech druhů a velikostí, jenž na cestě za úspěchem potkáte. To vše díky našemu know-how získanému desítkami let zkušeností v různých odvětvích.

Tyto naše zkušenosti nabízíme především jako aktivní investoři ve vašich projektech ale také i jako mentoři v podobě konzultací.

Umíme pomoci firmám ze všech odvětví. Nevětší zkušenosti máme v rozvoji firem z oblasti realit, fin-tech, agro-tech a ICT.

Vaše peníze
si zaslouží
vášeň

Promluvme si

Budování úspěšných firem vyžaduje zkušenosti, nadšení a peníze. Všechny tyto tři faktory dodáváme projektům, na jejichž rozvoji se podílíme.

I vaše peníze se mohou stát nedílnou součástí našich úspěšných projektů. Na financování se budeme vždy podílet s vámi ,a tak „v tom“ vaše finanční prostředky nenecháme samotné, což vám i nám umožní snížit riziko.

Naše vášeň a zkušenosti jsou zárukou, že vaše (i naše) peníze budou společně vytvářet prosperující podniky s excelentními výnosy.

Pokud hledáte možnosti, jak investovat do firemních aktiv s vysokým výnosovým potenciálem, pojďme si společně promluvit.

Poznejme se

Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte využít některou z možností kontaktu níže. Pokud jste podnikatel hledající investora pro svůj projekt, bude lepší, když nám o svém záměru řeknete více zde.

P&J Capital s.r.o.
IČ: 28866240
Hellichova 458/1
118 00 Praha 1 – Malá Strana
Czech Republic